U 33.

7.11.2011.
12:17

Vasco da Gama poražena je kod Santosa sa 2:0, a prvi pogodak zabio je Neymar i to već u 3. minuti utakmice. 19-godišnji Brazilac sudjelovao je i kod drugog gola, asistirao je Borgesu za pogodak u 74. minuti i potvrdu pobjede.

Osim golom i asistencijom, Neymar se istaknuo s još nekoliko vrhunskih poteza, međutim nepreciznost njegovih suigrača glavni je razlog zašto Santos nije slavio i uvjerljivije.

Corinthians je iznenađujuće poražen u gostima od posljednje momčadi prvenstva, Americe Mineira, s 2:1. America je povela u 34. minuti preko Fabija Juniora koji je bio precizan s bijele točke. Na isti način je Chicao, u posljednjoj minuti prvog djela, izjednačio za Corinthians. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Amaral je postigao pobjednički pogodak za posljednju momčad s prvenstvene ljestvice u 87. minuti.

Flamengo se kiksevima vodećeg dvojca i 5:1 domaćom pobjedom protiv Cruzeira vratio u igru za naslov pet kola prije kraja prvenstva. Fluminense je pogocima Rafaela Moure i Rafaela Sobisa s 2:1 bio bolji od domaće momčadi Internacionala.