Tortilja pripremljena u tosteru odlično brzo i ukusno jelo
Recepti za pripremu tortilja su različiti i brojni. Jeste li probali pripremiti tortilju u tosteru? Tortilja u tosteru je možda najlakša priprema tortilja ikada.
Sastojci za tortilju u tosteru:
1 žlica maslinovo ulje
450 g pilećih prsa bez kože i kostiju
sol
luk
zelena paprika
crvena paprika
8 tortilje
1 šalica naribanog sira
Kako se priprema tortilja u tosteru?
U tavi zagrijte maslinovo ulje. Začinite piletinu solju i paprom i pecite oko 4 minute sa svake strane, dok se ne skuha i ne ostane ružičasti sok. Izvadite iz tepsije i narežite na kockice. Stavite na stranu. Dodajte 1 žlicu maslinovog ulja u tavu i kuhajte luk i papriku 4-5 minuta dok ne omekšaju. Izvadite i ostavite sa strane.
Tortilju pospite 1/4 sira, zatim 1/4 piletine i kuhane paprike i luka. Na vrh stavite drugu tortilju. Zamotajte tortilju i stavite ju u toster i preklopite. Zapecite tortilje dok ne postanu hrskave. Ponovite s preostalim tortiljama i nadjevom. Svaku tortilju narežite na kriške i ukrasite origanom i korijanderom. Vaše tortilje u tosteru su gotove.
403 Forbidden
EP RUKOMET