Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SJAJE KAO ZLATO /

U Milanovićevom stožeru se ne štedi: Danijela Hasanović prošetala u štiklama od 1500 eura

Tvrdi kako u njima može izdržati cijelu noć

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Poduzetnica i bivša vlasnica nekoliko butika s odjećom, Danijela Hasanović, večeras se posebno istaknula među gomilom u stožeru Zorana Milanovića.

Naime, Danijela je odjenula usku crvenu haljinu do ispod koljena koja je istaknula njezinu vitku liniju, a kombinirala ju je sa zlatnim sandalama na petu. Sandale su posebne po tome što su marke Botticelli, a vrijede, prema njezinim vlastitim riječima, vrtoglavih 1500 eura.

Hasanović tvrdi kako joj nije nikakav problem u ovim sandalama hodati ni cijelu noć ako treba, što će reći da su vrlo udobnog kalupa.

Na događaju je bila u društvu prijatelja, a među njima se našla i gradonačelnica grada Zlatara Jasenka Auguštan Pentek koja je zajedno s Danijelom pozirala za njezin Instagram story.

POGLEDAJTE VIDEO: Andrija Jarak komentirao rezultate predsjedničkih izbora

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike