Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
RASISTIČKI ISPAD SLAVNE MANEKENKE: /

Ismijavala Melaniju Trump, ali nije očekivala ovakve reakcije

Slavna manekenka narugala se prvoj dami SAD-a, Melaniji Trump.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Po manekenki Gigi Hadid obožavatelji su sasuli paljbu zbog njezinih rasističkih komentara na račun prve dame SAD-a, Melanije Trump, tijekom dodjele American Music nagrada.

21-godišnja ljepotica odlučila se narugati Melanijinom kopiranju govora Michelle Obame pa je namjestila lažni istočnoeuropski naglasak, napućila usne i imitirala prvu damu. "Volim svog supruga Baracka Obamu. I našu djecu, Sashu i Maliju", narugala se manekenka, referirajući se na optužbe da je supruga Donalda Trumpa kopirala Michellin govor.

Ovo je izazvalo žestoke reakcije na društvenim mrežama, pa su joj mnogi poručili da je 'rasist' i da se 'radije drži modelinga'.

"Melania Trump je prva dama SAD-a. Ovo je bio najveći mogući oblik nepoštovanja", oglasio se jedan korisnik Twittera, a uskoro su uslijedili brojni drugi komentari njegovih istomišljenika, dok su joj neki čak poručili neka napusti zemlju ako će biti puna nepoštovanja prema prvoj dami SAD-a.

"Volim te, curo, ali glumljenje voditeljice jednostavno ti ne ide od ruke. Radije se ti drži modelinga", komentirala je jedna obožavateljica.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike