Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PROCURILI DETALJI ROZGINE VEZE S 12 GODINA MLAĐIM BEOGRAĐANINOM: /

'On je mazi i pazi, ali jednu stvar ga je molila da ne radi'

'Jelena ne želi izgubiti privatnost i sreću koju ima kraj tog dečka. Odmah na početku zamolila ga je da ni pod koju cijenu ne otkriva da je s njom', rekao je izvor

VOYO logo
VOYO logo

Prema pisanju srpskih medija, Jelena Rozga ovo ljeto prohodala je sa 12 godina mlađim Beograđaninom, no par svoju vezu vješto skriva od očiju javnosti. Pjevačica je navodno sretno zaljubljena, a tajanstvenog muškarca upoznala je preko zajedničkih prijatelja. "Razlika od 12 godina nije im nikakav problem, on je mazi i pazi i okrenut joj je sto posto. Poslije Stjepana Hausera, koji je prema njoj bio loš, bio joj je više nego potreban muškarac koji mu je potpuna suprotnost", tvrdi izvor za magazin Story.rs. prenosi Kurir.

 

Znaju samo najbliži prijatelji

Rozga navodno želi da njihova veza još neko vrijeme ostane tajna. "Jelena ne želi izgubiti privatnost i sreću koju ima kraj tog dečka. Odmah na početku zamolila ga je da ni pod koju cijenu ne otkriva da je s njom. Za njih znaju samo najbliži prijatelji i sigurno još neko vrijeme neće biti spremna javno istupiti i reći da je zaljubljena u toliko mlađeg muškarca. Ipak, planiraju zajedničku budućnost i pitanje je dana kad će morati otkriti vezu", ispričao je izvor.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike