Iako je prekinuta, snimka se odmah proširila internetom
O svemu je informirana i policija koja je pokrenula istragu, no još pokušavaju doći do pjevačice koja bi trebala službeno prijaviti nasilnika
Babes Vodumo, južnoafrička pjevačica koja je prije nekoliko godina bila nominirana za nagradu najbolju pjevačicu u Južnoj Africi, doživjela je napad od strane svoga partnera, glazbenika Mandla Maphumulo, a napad su s zgražanjem gledali i njezini obožavatelji.
Naime, Babes je snimala live video na Instagramu kada ju je Mandla u jednom trenutku krenuo udarati i vući za kosu. Iako je snimka brzo prekinuta, nije trebalo dugo da se proširi internetom.
Nije ga prijavila
O svemu je informirana i policija koja je pokrenula istragu, no još pokušavaju doći do pjevačice koja bi trebala službeno prijaviti nasilnika. Babes je video i sama postavila na društvenoj mreži te se zahvalila obožavateljima na potpori.
EP RUKOMET