Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAKON FILIPINA, MAJA ŠUPUT I ZARUČNIK UŽIVAJU NA NOVOJ LOKACIJI: /

Fanovi nisu oduševljeni: 'Koji kič'

Pjevačica je sa zaručnikom nakon Filipina navratila u Tokio, a fotkama se pohvalila na svom Instagramu

VOYO logo
VOYO logo

Nakon posjeta Filipinima, Maja Šuput i zaručnik Nenad Tatarinov odlučili su da još nije vrijeme za povratak kući pa su svratili do Tokija. Pjevačica se fotografijama pohvalila na društvenim mrežama. "Malo nas je ponijela Tokio atmosfera. Odmah jedna prava turistička fotka", napisala je Maja uz fotografiju na kojoj se glupira s Nenadom u "Robot Show" studiju u Tokiju.

"Preslatki ste", "Koja pozadina", "Sjajiš na toj pozornici", "Golupčići", "Ludilo u Tokiju", bili su neki od komentara. "Koji kič", primijetila je jedna pratiteljica.

Maja i Nenad posjetili su budustički hram Sensō-ji, a bili su i na turniru sumo boraca.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike