Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ELLA DVORNIK ZAVRŠILA S CHARLESOM NA HITNOJ ZBOG NEOBIČNE NESREĆE: /

'Sad imam dvije bebe doma'

Za sve je krivo 'previše medice i previše ćevapa'

VOYO logo
VOYO logo

Ella Dvornik (27) zabrinula je obožavatelje na Facebooku kad je jučer objavila fotografiju svog 13 godina starijeg odabranika Charlesa Pearcea u invalidskim kolicima. Prema izrazu njegova lica, reklo bi se da je nešto ozbiljno, ali nasreću, to je bilo samo da bi se pojačala dramatičnost situacije. Blogerica je sve lijepo objasnila. "Sad imam dvije bebe doma ? pala mu boca na stopalo sinoc. Uzivali na svetom duhu par sati danas ujutro ?"

Ellinu su muku prepoznali brojni fanovi, koji su joj dali do znanja da suosjećaju: "Haha,tipično muško,da je tebi pala malo bu se počeškala i zaboravila!", "Vec Vidim scenarijo....kmeci,umire,oce jesti,oce sisu,ooooooooooo joj.....pise Testament umire ?", "Folira se hoce da se vozi".

I sam se Charles oglasio o nemilom događaju našalivši se kako je za sve krivo "previše medice i previše ćevapa". Netko je zaključio: "A u novinama naslov 'Ella prebila muza zavrsio u invalidskim kolicima' ? ? ? ?", ali to se ipak neće dogoditi.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike