Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DO POBJEDE /

Novi čin Brune Petkovića. Pokazao mišiće na treningu uoči utakmice protiv Albanije

Uoči druge utakmice na Europskom prvenstvu u nogometu 2024., održan je trening u kampu, a među igračima, istaknuo se Bruno Petković koji je usred igre skinuo dres

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon poraza Hrvatske od Španjolske s 0:3 na prvoj njihovoj utakmici na Europskom prvenstvu u nogometu 2024., u srijedu kreću nove nade za naše Vatrene. Igrat će protiv Albanije, a među navijačima zavladat će velika napetost.

No, čini se kako se Vatreni punom parom pripremaju za taj spektakl uoči druge utakmice. Na treningu koji je održan u kampu, najveću je pažnju privukao napadač Bruno Petković (29), koji je usred igre skinuo dres.

Nije iskoristio kazneni udarac

Podsjetimo, Petković u 80. minuti nije iskoristio kazneni udarac kojega je sam izborio, njegov pokušaj obranio je Unai Simon.

"Za penale sam se pripremao kao i uvijek. Gledam protivnike, pokušavam shvatiti gdje će pucati, pa prije svake utakmice nastojim imati mišljenje o protivničkim izvođačima penala. Neki dan je ispala situacija da jedanaesterac puca Petković. Bio sam siguran da će pucati u moju desnu stranu", izjavio je 27-godišnji Simon na konferenciji za medije.

"Cilj mi je obraniti udarac kada pucaju u stranu koju odaberem, nema tu puno misterija", dodao je 190 centimentara visoki golman.

POGLEDAJTE VIDEO: Bruno Petković: 'Dobro se osjećam i zaželio sam se nogometa'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike