Opća histerija zbog Roberta Prosinečkog!

Unatoč ružnom vremenu, prvi nastup novog trenera Crvene zvezde privukao je na Marakanu čak 20.000 gledatelja.

21.2.2011.
11:34

Crvena zvezda je u premijernom nastupu pred svojim navijačima nakon turskih priprema svladala banjalučki Borac (2:1), ali beogradska momčad, javljaju tamošnji mediji – nije oduševila.

Gosti su vodili sve do 59. minute kada je Kolumbijac Borja izjednačio rezultat, a petnaestak minuta prije kraja Brazilac Evandro Goebel donio je pobjedu momčadi Roberta Prosinečkog.

arti-201102040178006Upravo je debi novog trenera Zvezde bio središnji događaj utakmice na Marakani. Čim se pojavio na tartan stazi uoči samog početka dvoboja, legendarni nogometaš izazvao je opću histeriju među navijačima koju su mu 'zapjevali' prerađenu verziju užičkog kola: Nanananananana, Robert Prosinečki..., piše beogradski Press.

arti-201102050062006Žuti je za 'nogometnu premijeru' odabrao elegantni crni kaput i Zvezdin navijački šal, a poslije meča je priznao da mu nije bilo svejedno.

"Teško mi je sada pričati, na sljedećoj konferenciji će biti mnogo lakše. Emocije su prisutne, divno sam dočekan. Bili smo u grču dobar dio utakmice, možda i zbog ovakvog ambijenta. Pokušavali smo individualnim rješenjima doći do gola, ali kasnije smo pojačali ritam. Volio bih da djelujemo kao u razdoblju kada smo dali dva gola. Zadovoljan sam, bit će bolje kada dobijemo na svježini i hitrini", izjavio je vidno uzbuđeni Prosinečki nakon susreta, prenosi Press.