Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Za vikend ćemo cvokotati na minus 10

Nakon kiše i poledice, te solike i snijega, u četvrtak će vrijeme biti ipak malo povoljnije. U većini krajeva bit će djelomice sunčano, uz promjenljivu naoblaku.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Jutarnja temperatura zraka bit će između -2 i 3, na Jadranu od 5 na sjevernom do 13 Celzijevih stupnjeva na južnom. Danju toplije i najviša dnevna temperatura bit će većinom od 5 do 10, u Gorskom kotaru od 1 do 4, a na Jadranu između 11 i 16 Celzijevih stupnjeva, javlja HTV.

Smirivanje vremena neće potrajati dugo, jer nas u petak ponovno očekuje pretežno oblačno vrijeme, povremeno s kišom i snijegom. Ipak, oborina će biti znatno manje.

U subotu će one do kraja dana i posve prestati, a potom se u noći na nedjelju očekuje i razvedravanje. S razvedravanjem će i osjetno zahladnjeti, pa će nedjeljno jutro biti vrlo hladno u unutrašnjosti, nerijetko s temperaturom zraka oko -10 Celzijevih stupnjeva.

Na Jadranu će do kraja subote biti vrlo promjenljivo povremeno s kišom, ali i sunčanim razdobljima. U nedjelju sunčano, ali uz hladno jutro, kad bi se ponegdje i uz obalu temperatura mogla spustiti malo ispod nule.

Vezani članci:

arti-201012010310006 arti-201011280082006

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike