Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
VLADAJUĆI U DUBROVAČKO-NERETVANSKOJ ODREKLI SE NAKNADA ZA TRI MJESECA: /

Uplatit će ih dubrovačkoj bolnici i Zavodu za javno zdravstvo

Predsjednik Kluba vijećnika Teo Andrić je s odlukom upoznao i ostale klubove vijećnika Županijske skupštine te ih pozvao da učine isto

VOYO logo
VOYO logo

Članovi Kluba vijećnika vladajuće većine u Županijskoj skupštini odrekli su se naknada za ožujak, travanj i svibanj, a pritom će dvije trećine iznosa uplatiti dubrovačkoj bolnici, a jednu trećinu županijskom Zavodu za javno zdravstvo.

Vladajuća većina, koju čine vijećnici HDZ, HSP AS, HSU, HSLS i nezavisni vijećnik Stipo Gabrić Jambo, njih 22 , ističe kako je riječ o ustanovama 'na prvoj crti obrane od COVID-19 infekcije' koji trebaju sredstva za nabaku lijekova i opreme.

Predsjednik Kluba vijećnika Teo Andrić je s odlukom upoznao i ostale klubove vijećnika Županijske skupštine te ih pozvao da učine isto.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike