VIDEO: /

Šaljivčina Hebrang: Za drugi krug dižem kredit!

'Milan Bandić se prekasno sjetio dijaspore', kazao je HDZ-ov predsjednički kandidat dodajući kako prevagu očekuje u sljedećih nekoliko sati, zahvaljujući baš glasovima dijaspore.

27.12.2009.
23:11
VOYO logo

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/12/27/0208006.html"Državno izborno povjerenstvo u ponoć će objaviti da je Andrija Hebrang ušao u drugi krug sa solidnom prednošću pred trećeplasiranim predsjedničkim kandidatom", izjavio je po dolasku u središnjicu HDZ-ov predsjednički kandidat, čije je treće mjesto u izlaznim anketama iznenađenje prvog kruga.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/12/27/0218006.htmlU šali je rekao kako je očekivao da će se sve riješiti u prvom krugu kako bi uštedjeli nešto novca. Ovako će, kaže, za drugi krug morati podići kredit.

Dodao je da je očekivao bolje izlazne rezultate od onih koje su pokazale izlazne ankete, te napomenuo kako prevagu očekuje u sljedećih nekoliko sati, posebice glasovima dijaspore.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

arti-200912270213006"Milan Bandić prekasno se sjetio dijaspore", izjavio je za Večernji list.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
stipendisti
NOVO
VOYO logo
Još iz rubrike
Još iz rubrike
Image
PRVI EFEKTI - IDUĆE GODINE /

Udar Trumpovih carina neće se osjetiti odmah: 'Europa neće ostati pošteđena'