Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
kupovina zastupnika /

USKOK češlja akvizicije: Je li zastupniku nuđeno tri milijuna kuna za prelazak u Bandićevu stranku?

USKOK u predmetnom slučaju provodi izvide o kojima, s obzirom da su izvidi sukladno zakonskim odredbama tajni, ne možemo davati informacije

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Posljednjih tjedana na hrvatskoj političkoj sceni se govori o kupovini zastupnika, pa je tako objavljena i informacija da je zastupniku SDP-a u zagrebačkoj Gradskoj skupštini Zvani Brumniću ponuđen višemilijunski iznos za prelazak u stranku Milana Bandića.

USKOK je za RTL potvrdio kako zbog ovog slučaja provodi izvide. "Nakon objave informacije da su SDP-ovcu Zvani Brumniću navodno nuđena tri milijuna kuna za prelazak u stranku Milana Bandića, obavještavamo Vas da USKOK u predmetnom slučaju provodi izvide o kojima, s obzirom da su izvidi sukladno zakonskim odredbama tajni, ne možemo davati informacije", poručuju iz USKOK-a. 

Podsjetimo, USKOK već provodi izvide zagrebačkog gradonačelnika  zbog sumnji u korupciju u slučaju prelaska bivšeg HSS-ovca Mladena Mađera u Bandićev klub. Krešo Beljak već im je iznio svoja saznanja, a najavio je i novi odlazak u USKOK.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike