Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BIT ĆE IH JOŠ... /

Šestero djelatnika KBC-a Zagreb dobilo izvanredni otkaz! Odbili su cijepljenje i testiranje dva puta tjedno

Ćorušić je potvrdio da je u tijeku proces otkaza ugovora o radu za još četiri djelatnika iz istog razloga

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Šestero djelatnika KBC-a Zagreb: tri medicinske sestre, medicinski tehničar, pomoćni djelatnik i administrator dobili su izvanredni otkaz jer se nisu htjeli cijepiti ni testirati, javlja Jutarnji list.

"Razlog otkaza je odbijanje ovih djelatnika da se cijepe odnosno testiraju na covid-19 dva puta tjedno. Oni su nakon što im je rečeno da ne mogu dolaziti na posao bez covid-potvrde koristili godišnji odmor a dio je otvorio bolovanja. No, kad su iscrpili sve zakonske mogućnosti, a i dalje se nisu željeli ni cijepiti ni testirati uručen im je danas izvanredni otkaz", kazao je za Jutarnji ravnatelj KBC-a Zagreb Ante Ćorušić.

Potvrdio je da je u tijeku proces otkaza ugovora o radu za još četvero djelatnika iz istog razloga.

Podsjetimo, zbog odbijanja testiranja, logoped, psiholog, defektolog i jedna osoba iz tehničke službe centra za rehabilitaciju u Dugom Selu dobili su otkaze prije nekoliko dana.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike