Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
komentar Zorana Šprajca /

'S Dadom bi kampanja sigurno bila zabavnija, no HDZ u trku umjesto fakina ipak šalje finjaka'

U HDZ-u su izgleda ipak odlučili da im je prošli predsjednik priuštio i previše zabave

VOYO logo
VOYO logo

Šteta, šteta, Darko Milinović je taman na sva zvona objavio kako HDZ-u treba fakin i ratnik, nudeći sebe i kao fakina i kao ratnika, a onda se naš nesuđeni vojskovođa frajerski posuo pepelom po glavi i objavio kako će i on podržati Andreja Plenkovića za predsjednika HDZ-a.

Velim šteta jer bi s Dadom kampanja sigurno bila mnogo zabavnija, ali u HDZ-u su izgleda ipak odlučili da im je prošli predsjednik priuštio i previše zabave pa u trku protiv fakina Milanovića ovaj put šalju finjaka Plenkovića koji u Splitu već skuplja potpise i glasove.  

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike