PROCURILI DOKUMENTI KOJI DEMANTIRAJU I HDZ I PLENKOVIĆA: /

'Lički Tuđman' upisan je u članstvo, nedavno je i viđen u stranci

Image
Foto: Zeljko Mrsic/PIXSELL

Da Mraović nije član HDZ-a tvrdi i premijer Andrej Plenković, no kako onda objasniti činjenicu da je 'lički Tuđman' viđen u prostorijama stranke.

14.8.2018.
21:35
Zeljko Mrsic/PIXSELL
VOYO logo

Iako je HDZ Ličko-senjske županije demantirao informaciju kako se u njihove redove vratio JosoMraović, dokumenti iz gospićkog ogranka stranke potvrđuju da je ime 'ličkog Tuđmana' još ovog tjedna bilo u bazi članstva.

Gospodin Mraović, koji je široj hrvatskoj javnosti znan po seksualnom zlostavljanju američke košarkašice IllisheJarret kojoj je 2005. godine gurnuo prst u anus, a gospićki sudac BrankoMilanović ga oslobodio uz objašnjenje da se radilo o specifičnom načinu rukovanja, kaže da ima člansku iskaznicu te da nikad nije ni otišao iz HDZ-a.

"Ja sam član HDZ- a od 1990. godine, nikad nisam otišao iz HDZ-a. Nisam imao nikakvo članstvo ponovno, ni nikakvu aktivaciju", tvrdi poduzetnik Joso Mraović za Novu TV.

Da Mraović nije član HDZ-a tvrdi i premijer AndrejPlenković, no kako onda objasniti činjenicu da je 'lički Tuđman' viđen u prostorijama stranke.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Ništa, svratio da vidim što se događa i otišao. Mislio sam pomoći, ali vidim da se ne isplati. Neću i gotovo, priča završena. Jesam član, i dalje smatram da jesam, neka priča tko god što želi", rekao je Mraović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike