Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
zdravlje prvo /

Premijer stegnuo pojas: Iz Vlade objasnili kako je u 3 mjeseca skinuo gotovo 20 kilograma

Premijer je dijetu započeo tijekom ljetnog godišnjeg odmora

VOYO logo
VOYO logo

Od kolovoza do studenog ove godine premijer Andrej Plenković smršavio je 17 kilograma te se mnogi pitaju kako mu je to pošlo za rukom. Čak se u kuloarima pričalo da je skinuo kilograme uz pomoć apukunture.

No, u Vladi su  za Večernji list rekli kako je riječ samo o promjeni prehrambenih navika.

Premijer je dijetu započeo tijekom ljetnog godišnjeg odmora. I dok je prijašnjih mjeseci u Banskim dvorima živio na čokoladi i coca-coli, sada je slatko i gazirano potpuno odbacio. Premijer je, kažu u Vladi, odbacio i večere, pa su doručak i balansirani ručak, vjerojatno i pokoji međuobrok, sav premijerov dnevni meni. Plenković nakon prvih 17 kilograma vjerojatno ne planira izgubiti još toliko, nego održavati postignutu tjelesnu težinu, piše Večernji .

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike