Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
pozvao građane /

Premijer Plenković cijepio se drugom dozom nakon preboljenja: 'Cijepljenje je najbolja obrana'

Nakon konzultacija s liječnicima, cijepio sam se i drugom dozom AstraZeneca, nakon preboljenja covida-19

VOYO logo
VOYO logo

Premijer Andrej Plenković izvijestio je u petak da se, nakon preboljenja covida-19, cijepio s drugom dozom cjepiva AstraZeneca i pozvao sve građane da se cijepe.

Nakon konzultacija s liječnicima, cijepio sam se i drugom dozom AstraZeneca, nakon preboljenja covida-19, objavio je Plenković na svom tweeteru.

"Pozivam sve koji još dvoje, osobito naše starije sugrađane da se cijepe. Cijepljenje je najbolja obrana od razvijanja težih simptoma covida-19 i hospitalizacija. Čuvajte svoj život", poručio je premijer.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike