Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'OVAKAV POGLED NEMA NIJEDAN HOTEL U GRADU': /

Imućni turisti odlučili spavati na cesti, jasno je i zašto

VOYO logo
VOYO logo

Ovi su turisti tako uštedjeli pa nisu spavali u apartmanu ili hotelu, već na parkiralištu. Improvizirani krevet namjestili su si između Audija i Mercedesa belgijskih registarskih oznaka. Nije jasno jesu li to njihovi automobili, no na fotografiji se vidi da su vrata Audija otvorena.

'To se zove elitni turizam, pogled iz kreveta na Lapad, Petku, Grušku valu, neprocjenjivo za ovu lovu. Ovakav pogled nema nijedan hotel u Gradu', samo je jedan od komentara napisanih ispod fotografije na stranici 'Uživo s dubrovačkih ulica'.

'Bolje nego da izazovu prometnu nesreću, pa da se ponovi scenarij iz Slanog kad je pola obitelji poginulo. Ali isto nije lijepo za vidjeti, krasan prvi dojam turistima kada ulaze u grad', napisala je jedna korisnica Facebooka.

'Nemaju za smjestaj! Potrošili sve na auta!'

'Dobar hotel s dobrim pogledom.'

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike