Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Objavljeni novi mailovi - skupina Borg radila i na privatizaciji HEP-a: 'To moramo bolje osvijestiti kod Andreja

Grupa Borg nije se bavila samo Agrokorom već su zagovarali i ideju da država vrati u svoj posjed INU i to privatizacijom HEP-a. To otkrivaju najnoviji mailovi koje je objavio portal Index, a čiju vjerodostojnost još nitko nije doveo u pitanje. U jednom od tih mailova vlasnik brokerske kuće Korunić, krajem veljače 2017-te, i sam spominje premijera Plenkovića

VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
Pogledaj još videa