" /> " /> " />
Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ništa od dogovora /

Ni sedmi dan bijelog štrajka nema pomaka, ministar se nije pojavio na sastanku: 'Apsolutno smo razočarani ovakvim ponašanjem'

Ni sedmi dan provedbe "bijelog štrajka" nema pomaka u rješavanju problema više od 800 djelatnika u sanitetu

VOYO logo
VOYO logo

Ni sedmi dan provedbe "bijelog štrajka" nema pomaka u rješavanju problema više od 800 djelatnika u sanitetu. Traže izmjenu Uredbe o nazivima radnih mjesta kako bi se napokon prepoznala zanimanja vozač saniteta te medicinska sestra i tehničar u sanitetu. No, za sada ništa od toga, niti povećanja koeficijenata. 

''Nakon procedure nemamo ništa protiv, odnosno usuglašeno je već ranije da se poveća koeficijent na dogovoreni nivo'', rekao je ministar zdravstva Vili Beroš.

Baš kad su vozači, medicinske sestre i tehničari u sanitetu iz riječi ministra iščitali da će problem koeficijenata plaća napokon biti riješen, do dogovora između Sindikata i ministra nije došlo. Jer se ministar na sastanku nije pojavio.

Više pogledajte u prilogu Nataše Vidaković:

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike