Prekinuta utakimca / Kaos na utakmici: Na stadionu u Zaprešiću eksplodirao reflektor, a potom je izbio i požar

Jedan reflektor je eksplodirao i zapalio smeće koje se nalazilo uz teren

24.8.2019.
22:56
Josip Regovic/PIXSELL

Susret 6. kola Prve HNL između Intera i Lokomotive u Zaprešiću prekinut je u 40. minuti zbog nestanka električne energije pri rezultatu 0-0.

Tijekom prvog poluvremena utakmice na ŠRC Zaprešić počela je jaka kiša praćena grmljavinom, a to je nevrijeme izgleda uzrokovalo kvar na električnim instalacijama te su se reflektori ugasili.

Jedan reflektor je eksplodirao i zapalio smeće koje se nalazilo uz teren. Sudac Zebec stoga nije imao izbora nego poslati igrače u svlačionicu.

Sudac Zebec stoga nije imao izbora nego poslati igrače na prijevremeni odmor.

Utakmica se večeras neće igrati, a nastavit će se vjerojatno u nedjelju u 17 sati.