Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MANDATAR ZAPALIO MREŽE: /

'Sad znamo tko nam je smjestio- mafija karikaturista i komičara'

Tihomir Orešković, do jučer slabije poznat široj hrvatskoj javnosti dobio je mandat predsjednice za sastavljanje Vlade.

VOYO logo
VOYO logo

No već pri prihvaćanju mandata i zahvalu Domoljubnoj koaliciji i Mostu koji su ga predložili, pokazao je kako se ne služi baš najbolje hrvatskim jezikom.

Obzirom na to da je Orešković veći dio školovanja i života proveo u Kanadi i drugdje u inozemstvu to je i razumljivo no društvene mreže su se zapalile u šalama na račun "kanadskog" premijera. A omiljena meta bila je rečenica kako će služiti "hrvatskim građevinama"

"Mandatar ide na tečaj hrvatskog, Karamarko na tečaj engleskog, a Kolinda ide na faks"

Okej, sad su sve maske pale! Konacno je jasno tko stoji iza svega ovoga. Smjestila nam je mafija karikaturista, stand up komicara i slicnih, a sve iz osobne koristi. Osigurali su si neiscrpno vrelo materijala!

Hoće li sada netko, nakon prvog govora premijera, pokrenuti "Stožer za obranu digniteta hrvatskog jezika"?

https://www.facebook.com/1542978455958131/photos/a.1545497389039571.1073741828.1542978455958131/1662404327348876/?type=3 https://twitter.com/mrak/status/679764614230478848

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike