Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
zvijezda mjeseca /

Kulturni elitisti opet u šoku: Nives Celzijus glumi u HNK-u, a kod Šprajca je objasnila da ne pjeva narodnjake

Nives se u predstavi pojavljuje samo na nekoliko minuta, no to je bilo dovoljno da premijera bude iznimno posjećena

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Prvo je napisala knjigu koja je postala hit godine - ali joj književnu nagradu Kiklop nisu htjeli dati dok je nije izborila na sudu. 

Kulturni elitisti sada su opet u šoku:  Nives Celzijus glumi u Hrvatskom narodnom kazalištu.   Pjevačica se na scenu osječkog HNK  popela prije tjedan dana, glumi u predstavi  'Vitez slavonske ravni' prema jedinom romanu Marije Jurić Zagorke sa slavonskom tematikom. Nives igra pjevačicu, koja na dvoru pjeva u čast visokog carskog izaslanika iz Beča. 

Redatelj Dražen Ferenčina rekao je da im je bila potrebna trenutno najljepša i najatraktivnija pjevačica na sceni. Nives se u predstavi pojavljuje samo na nekoliko minuta, no to je bilo dovoljno da premijera bude iznimno posjećena. 

Razgovor s Nives pogledajte u prilogu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike