Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KOLINDINU FRIZERKU NAZVALI NOVINARI I PITALI JE DA OBJASNI NAPAD NA ŠKORINU ŽENU: /

'Ja sam u totalnoj komi, bojim se da ne mogu dobro objasniti...'

Predsjednica Kolinda Grabar - Kitarović nema s tim nikakve veze", rekla je Vinšek

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

"Ja sam u totalnoj komi, nastao je strašan dernek od nečega što je u potpuno krivom kontekstu preneseno s mog privatnog Facebook profila", rekla je frizerka predsjednice, ali i brojnih poznatih Hrvata, Renata Vinšek.

Ona je napisala kako je razočarana pri samoj pomisli da će Kim Ann biti prva dama jer ima "srpska crvena krvna zrnca i vjenčana je u pravoslavnoj crkvi".

'Imat ćemo Srpkinju za prvu damu'

"Tužno ako prva dama Hrvatske slučajno budete Vi gospođo Kim sa srpskim crvenim krvnim zrncima, vjenčani u pravoslavnoj crkvi. To će biti presedan u svijetu, a moja Hrvatska i mi Hrvateki poznati kao nikad složni. Imat ćemo Srpkinju za prvu damu, tužno, ne mogu sakriti svoje razočarenje", napisala je.

Kad su je novinari Jutarnjeg nazvali kako bi pojasnila svoju objavu, Vinšek je odgovorila: "'Bojim se da ne mogu dobro objasniti. Predsjednica Kolinda Grabar - Kitarović nema s tim nikakve veze", rekla je te dodala kako je ugled ugrožen i njoj i predsjednici.

Ispričala se srpskoj manjini

"Sad ispada da ako idete pedikeru, vi i pedikerka morate imati isto mišljenje", izjavila je.

Vinšek se ispričala na svojem profilu, rekavši kako su njezine riječi izvučene iz konteksta te naglasila kako one ne predstavljanju njezin stav i razmišljanja. Osim toga, ispričala se i srpskoj manjini u Hrvatskoj, prenosi Jutarnji.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike