Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KOLINDINA MAJKA KOMENTIRALA NJENU IZJAVU: /

'Ma, Rijeka ionako malo glasa za nju. Multinacionalna je, više je, neću reći čija, ali...'

Dubravka Grabar kaže i kako je dobro jer su 'ostali živi i po podrijetlu imovine i svačemu'

VOYO logo
VOYO logo

Dubravka Grabar, majka Kolinde Grabar Kitarović, komentirala je za N1 predsjedničinu izjavu o NK Rijeci kao "rezervnom klubu za Partizan i Crvenu zvezdu":

"Ja mislim da Rijeka ionako malo glasa za nju. Rijeka je multinacionalna, više je, neću reći čija, ali dobro je, ostali smo živi i po podrijetlu imovine i svačemu", izjavila je, među ostalim, Dubravka Grabar.

Podsjetimo, predsjednica je jučer izjavila:

"Kao Riječanka sam odlazila na utakmice Rijeke, ali naša Rijeka je tada bila nekakav rezervni klub za Partizan i Crvenu zvezdu i domaći igrači koji su bili dobri i kvalitetni odlazili su u Hajduk, nešto malo u Dinamo. Dinamo i Hajduk bili su toliko blizu mojemu srcu. Nogomet je za nas koji smo voljeli Hrvatsku bio puno, puno više od nogometa. Značio je narodno zajedništvo. Bio je ono što je povezivalo sve od juga do sjevera."

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike