Iličević ima 'noćne more' zbog Bayerna

Vodeća momčad Bundeslige Borussia Dortmund je u 19. kolu odigrala samo 1:1 kod kuće sa Stuttgartom, dok je Bayern u Münchenu u 19. kolu "potopio" Kaiserlsautern s 5:1.

22.1.2011.
23:31

Borussia je vodila na svom rasprodanom stadionu, da bi gosti, koji su propustili veliki broj prilika, izjednačili preko Pogrebnjaka pet minuta prije kraja.

Borussia Dortmund 1-1 Stuttgart

Borussia ima prednost od 13 bodova u odnosu na drugoplasirani Hannover koji je kod kuće izgubio od Schalkea s 1:0. Jedini zgoditak na toj utakmici postigao je Raul, a Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za goste.

Bayern je na svom stadionu s 5:1 slavio protiv Kaiserslauterna, za koji je Ivo Iličević odigrao cijelu utakmicu, dok Srđan Lakić nije nastupio zbog suspenzije.

Tri je pogotka za Bayern zabio Mario Gomez, prvi zgoditak je dao i Arjen Robben, dok je Danijel Pranjić odigrao cijeli susret za Bavarce, koji su sada treći sa 14 bodova manje od vodećeg.

Mainz 0-1 Wolfsburg

Wolfsburg je u gostima slavio protiv Mainza s 1:0, a Mario Mandžukić je odigrao svih 90 minuta za goste.

U nedjelju igraju Borussia Mönchengladbach i Bayer 04 Leverkusen te Hoffenheim i St. Pauli.