Wolverhampton je umalo pokvario veliki jubilej Alexa Fergusona.

6.11.2010.
21:45

Igrala se treća minuta sudačke nadoknade kada se južnokorejski reprezentativac prošetao kroz obranu Wolvesa i preciznim udarcem svladao gostujućeg vratara zabivši pobjednički gol za 2:1.

Park Ji-Sung je i doveo Crvene vragove u vodstvo u 45. minuti prvog poluvremena na asistenciju Darrena Fletchera, no momčad Micka McCarthyja vratio je u igru Sylvan Ebanks-Blake izjednačivši u 66. minuti.

Opisanim raspletom u dramatičnoj završnici Manchester United je ipak stigao do šestog slavlja ove sezone, a Korejac je uljepšao Fergusonov jubilej na klupi momčadi s Old Trafforda.

Blackburn je na Ewood Parku svladao Wigan Athletic sa 2:1 (0:0), a golove za Roverse postigli su Morten Gamst Pedersen (58) i Jason Roberts (68).

Za goste je jedini strijelac bio Charles N'zogbia (74). Nikola Kalinić ostao je na klupi Blackburna, koji je ovom pobjedom stigao do 15. mjesta sa 12 bodova.

Vodi Chelsea sa 25 bodova ispred Arsenala i Manchester Uniteda koji imaju po 20, ali Crveni vragovi imaju utakmicu više.