Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je dva pogotka za Club Brugge koji je u 2. kolu belgijskog prvenstva svladao STVV iz Sint-Truidena sa 4:1 (4:1).

8.8.2010.
15:09

Član Ladićeve U-21 vrste, koja se u nedjelju okuplja u Zagrebu uoči kvalifikacijskog ogleda protiv Norveške, postigao je prva dva pogotka na utakmici u 11. i 15. minuti.

Prvi je bio posebno zanimljiv, iz indirekta sa samo pet metara od suparničkih vrata. Svi igrači i vratar momčadi iz Sint-Truidena bili su na gol-liniji, no Ivan Perišić je zakucao loptu neobranjivo pod samu gredu.

Mladi hrvatski reprezentativac je na terenu proveo 90 minuta, a ostale golove za njegovu momčad postigli su Odjidja-Ofoe (21) i Blondel (34), dok je jedini strijelac za goste bio Mennes (27).

Ovo je bio drugi nastup i prva pobjeda Club Bruggea u novoj sezoni belgijske Jupiter lige.