15.10.2010.
20:21

Talijan Vito Mannone je treći golman Arsenala i često zna prigovoriti kako nije ništa lošiji od svojih kolega te od Wengera traži veću minutažu.

"Prošle sezone sam igrao u devet utakmica i niti jednom nismo izgubili. Jako sam ljut ako ne igram, pogotovo jer drugi vratari nisu ništa bolji od mene", izjavio je prošlog tjedna Mannone i onda na susretu dodatnih kvalifikacija za EURO 2011. između talijanske i bjeloruske U-21 reprezentacije napravio gaf zbog kojeg bi neko duže vrijeme mogao sjediti na klupi.

Naime, Talijani su na uzvrat u Bjelorusiju stigli s dva gola prednosti iz prve utakmice, a Mannone je nevjerojatnom pogreškom pomogao domaćinu da povede već u četvrtoj minuti. Samo minutu kasnije je već bilo 2:0 za Bjelorusiju koja je u produžetku zabila i treći gol i izborila EURO.