Jedan od najvećih, ako ne i najveći nogometni stručnjak na svijetu ponovno je na presici pokazao koliko voli samoga sebe.

24.1.2011.
20:56

Neki ga vole, neki mu se dive, dok drugima nije previše drag zbog njegove bahatosti, pretjerane hvalisavosti i samouvjerenosti. No, to je Jose Mourinho.

Slavni Portugalac je tako nakon tijesne pobjede nad Mallorcom izborene u 61. minuti pogotkom Benzeme, prokomentirao tijek drugog poluvremena.

"Igračkim promjenama u nastavku susreta došli smo do željenog rezultata. Podržavaju li navijači momčad, to znači da podržavaju i trenera. Pa, ja sam momčad! Ne volim i ne želim pomoć nikog. Cijenim je, ali je ne trebam", izjavio je Mourinho.

Real je 1:0 pobjedom nad Mallorcom ponovno smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na četiri boda.