VIDEO: /
Šest i pol minuta čistog užasa
×
Foto: Net.hr
Američki akrobat zavezanih je očiju i bez zaštitne mreže prehodao žicu preko rijeke Chicago u podvigu koji je oduševio promatrače.
3.11.2014.
10:06
Net.hr
U nedjelju je 35-godišnji Nik Wallenda uspio zavezanih očiju prehodati žicu iznad rijeke Chicago. Wallenda je ovaj podvig napravio bez siguronosne mreže.
Njegov hod po žici prenio je
Trebalo mu je šest i pol minuta da prehoda žicu s tornja Marina City do vrha nebodera s druge strane rijeke. Oduševio je promatrače, koji su se okupili u velikom broju.
Wallenda se bavi akrobacijom i nazivaju ga "kraljem žice". Devet puta je upisan u Guinnessovu knjigu rekorda.
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
PROŠIRILA SE SNIMKA /
Danijela Martinović napravila neočekivani potez usred koncerta: 'Tako treba'
UOČI PORTUGALA /
Vrućina je stigla i do Kanade: Vlasti šalju upozorenja
STRUČNJACI SU SKEPTIČNI /
WhatsApp uvodi veliku promjenu za milijarde korisnika: Stiže opcija koju su tražili
POP IKONA /
[KVIZ] Koliko dobro poznajete Tajči? Riješite pitanja o kraljici popa '90-ih
LEGENDE SPORTA /
Modrić, Casemiro i legenda Liverpoola: Ovo su igrači koji nemaju klub
Regionalni portali
kaportal /
Policija istražuje slučaj hakerskog napada na tvrtku iz Karlovca: Neovlašteno pristupio računalnom sustavu i kriptirao podatke
emedjimurje /
LANČANI SUDAR U ČAKOVCU Tri vozila sudarila se u Ulici braće Graner
RI PORTAL /
Na Krku teško ozlijeđen motociklist (22), za sve je kriv mladi vozač auta (19): Napravio je neoprostivu grešku!
dubrovački dnevnik /
Marko Miloslavić: Učinjen je još jedan važan korak prema kupnji poslovne zgrade u Srebrenom
e zadar /
Radeta odgovorio Gašiju: “Ja sam svoje rezultate stavio pred građane, sada je red na njemu da pokaže svoje”
SiB /
Ratare u Slavoniji rade bez odmora: Ne strahuju od vrućine, nego od cijena
Još iz rubrike