Počinje suđenje 'crnoj udovici': Okorjela kockarica otrovala četvero partnera

13.4.2014.
18:29
VOYO logo

Pougljenjeno tijelo njezina zadnjeg supruga, Daniela Cana (58), pronađeno je 31. listopada 2008. u njegovu izgorjelom automobilu nedaleko od njegove kuće u Villard-Bonnotu na istoku zemlje.

Istraga je zaključila da je požar bio podmetnut, a toksikološke analize utvrdile su u njegovoj krvi tri različita lijeka za spavanje.

Voljela i kockati

Pokazala je također da je Manuela Gonzalez, koja je voljela kockati, pozajmila 165.000 eura za što je pod hipoteku stavila obiteljsku kuću, a otplatu zajma pokrila je osiguranjem od smrti pokojnika.

Istraživši njezinu prošlost, istražitelji su utvrdili da su četiri njezina bivša partnera bili žrtve sumnjivih trovanja. Dvojica su bila hospitalizirana u teškom stanju, a dvojica su preminula.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
SPREMAN NA KOMPROMIS /

Francuz pozvao lopove da se jave i podijele s njim dobitak od 500.000 eura