Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Svijet /

Otkriveno zašto se 22-godišnja djevojka srušila u parku i umrla

22-godišnja djevojka koja se u ponedjeljak srušila u Dunavskom parku u Novom Sadu umrla je prirodnom smrću.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Toksikološki nalaz pokazao je da 22-godišnjakinja nikada nije koristila narkotike te da je umrla doslovce od eksplozije srca, piše Blic.

''Obdukcija je pokazala da je djevojka umrla zbog tamponacije srca, a to znači da joj je srce doslovce eksplodiralo'', rekli su iz Kliničkog centra Vojvodine.

U trenutku tragičnog događaja, a prema riječima svjedoka, ona je bila u društvu dviju prijateljica, koje su netragom nestale. Još uvijek nije poznato zašto su je ostavile.

Sprovod u srijedu

Čula sam pad i okrenula se. Iza njih je bio još jedan prolaznik. Potrčali smo prema njoj, mislili smo da je pala u nesvijest, ali nije reagirala kad smo je pokušali reanimirati'', rekla je Novosađanka koja se našla na mjestu tragedije.

Kad je hitna pomoć stigla, mogla je samo konstatirati smrt.

Djevojka će biti pokopana u srijedu na Gradskom groblju u Novom Sadu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike