Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
tijekom suđenja /

Otkriveni jezivi detalji u slučaju medicinske sestre koja je mjesecima ubijala bebe, napisala je: 'Ja sam zla'

Na jednom od papirića napisala je i razlog zašto je ubijala novorođenčad

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Medicinska sestra s odjela za novorođenčadi kojoj se u Manchesteru trenutno sudi za ubojstvo sedam beba navodno je sve napismeno priznala napisavši „ja sam zla, ja sam to učinila’’. Lucy Letby (32) optužena je da je godinu dana ubijala novorođenčad u bolnici u kojoj je radila, piše Sky News.

Uz ubojstvo sedam beba, optužena je da je pokušala ubiti još njih deset. Tužiteljstvo je u četvrtak predstavilo niz rukom napisanih poruka na post-it papirićima koje je policija pronašla tijekom pretresa stana medicinske sestre.

Na jednom zelenom papiriću Letby je napisala „ne zaslužujem živjeti. Ubijala sam ih namjerno jer nisam bila dovoljno dobra u brizi o njima’’.

Također je napisala „ja sam užasno zla osoba’’ i u velikim slovima „JA SAM ZLA, JA SAM TO UČINILA’’. Nakon što je tužitelj Nick Johnson pred sudom iznio ovaj dokaz, optužena medicinska sestra nije pokazala nikakvu reakciju.

Njezine žrtve bile su i dvije bebe iz novorođenih trojki čiji brat je preživio samo zahvaljujući tome što je bio u drugoj sobi. Tužitelj je naveo kako je Letby često lažirala medicinska izvješća kako bi sama sebi dala alibi.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike