Marko Vargek za Direkt: 'Brazil je druga najskuplja momčad i nikad ih nismo pobijedili'

Brazilci su pod velikim pritiskom, no i ulazak među osam najboljih već je veliki uspjeh za Hrvatsku. A večerašnji apsolutni heroj je Livaković čiji će se dres tražiti za Sv. Nikolu

5.12.2022.
23:32

Naš reporter Marko Vargek javio se za RTL Dirket iz Katra te donio dio atmosfere i dojmova nakon utakmice:

"Nogomet je igra s 22 igrača, na kraju pobjeđuje Njemačka, rekao je slavni Gary Lineker. No nakon 120 minuta i penala, pobjeđuje Hrvatska. Nijemci su ionako na božićnim praznicima, sutra je Sv. Nikola i vjerujem da će biti last minute poklona - dres Dominika Livakovića, apsolutnog heroja današnje utakmice. Zakazali smo megasusred protiv Brazila na Education City stadionu.

Svi smo mi zaljubili se u nogomet u nogomet gledajući Brazil, Pelea, Ronaldinha, Ronalda, oni su prvi favoriti prvenstva. Druga su najskuplja momčad koju Hrvatska nikad nije pobijedila. No Hrvatska je napravila ogroman uspjeh, i kako god završilo prvenstvo u Katru Hrvatska je već pobjednik i u četvrtfinale može ući opušteno što je vrlo opasno za Brazilce jer će biti pod velikim pritiskom. Švicarska je pokazala kako se može protiv njih, protiv njih 0:0 su držali do 80 minute, Srbi su imali 0:0 na poluvremenu. Vidjet ćemo, potrošnja je bila velika u ovoj utakmici. Dalić mora povući poteze, vidjet ćemo ih sutra."