Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DONALD TRUMP OPET POKAZAO PRAVO LICE: /

'Večera s dopisnicima je previše negativna. Ja volim pozitivne stvari'

Novinarima je rekao da umjesto večere ide na politički skup

VOYO logo
VOYO logo

Američki predsjednik Donald Trump objavio je u petak da opet neće ići na tradicionalnu večeru s dopisnicima iz Bijele kuće, nazvavši taj događaj previše negativnim.

To je treća godina zaredom da predsjednik preskače večeru koja se održava 27. travnja u hotelu u Washingtonu.

Trump je u klimavim odnosima s dopisnicima iz Bijele kuće koje s vremena na vrijeme optužuje da su pristrani. Pa ipak, na pitanja novinara odgovara gotovo svaki dan.

Novinarima je rekao da umjesto večere ide na politički skup. "Održat ću skup, jer je večera predosadna i prenegativna", izjavio je Trump.

Dodao je da se razmatraju tri mjesta za skup. "Bit će velik, ali večera s dopisnicima je previše negativna. Ja volim pozitivne stvari", dodao je.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike