Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NISMO SVI ISTI /

'Šuti i trpi': Kerum preko reda 'zauzeo' šalter na policiji

Autor snimke koju možete pogledati tvrdi da je ispred Keruma bilo najmanje petero ljudi, no to nije omelo bivšeg splitskog gradonačelnika da se progura preko reda, a da stvar bude gora, odmah je uslužen

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Iako nas od malih nogu uče da smo svi jednaki, život nas je naučio da ipak u našem društvu postoje oni koji su jednakiji od drugih. Upravo su tu životnu lekciju po tko zna koji put naučili građani koji su prije nekoliko dana stajali u redu u Policijskoj upravi zagrebačkoj.

Kao da odrađivanje birokratskih obveza nije frustrirajuće samo po sebi, u jednom se trenutku u čekaonici pojavio Željko Kerum i preko reda 'zauzeo' šalter.

Autor snimke koju možete pogledati tvrdi da je ispred Keruma bilo najmanje petero ljudi, no to nije omelo bivšeg splitskog gradonačelnika da se progura preko reda, a da stvar bude gora, odmah je uslužen.

Ovu tragikomičnu situaciju autor videa je popratio pjesmom "Šuti i trpi" Dubioze kolektiv.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike