Slavni Brazilac pao u depresiju i kaznio sam sebe!

Poraz Intera u posljednjim minutama utakmice Lige prvaka protiv Bayerna (0:1) teško je pao brazilskom vrataru Juliju Cesaru.

25.2.2011.
12:06

arti-201102230875006Igrala se 90. minuta dvoboja kada je Bayern šokirao Talijane i donekle im uzvratio za prošlogodišnji poraz u finalu Lige prvaka. Međutim, pred dvjema slavnim momčadima još je uzvrat u Münchenu i sigurno je da će prvak Europe napraviti sve kako bi uzvratio Bavarcima za neugodni poraz pred svojim navijačima.

arti-201102230767006Međutim, jednog čovjeka je poraz posebno bacio u depresiju. Riječ je o vrataru Intera Juliju Cesaru, koji je jedan od krivaca za pobjednički pogodak Gomeza.

arti-201102240252006Iako su ga poslije utakmice svi tješili i hrabrili, brazilski majstor odlučio je ipak kazniti sam sebe. Najprije je odmah poslije utakmice otišao do svojih navijača, ispričao im se za propust, a zatim se zaputio kući pješice dok su svi njegovi suigrači zbrisali u svojim skupocjenim automobilima. Julio je, pak, pognute glave odlučio malo prošetati... "Izgledao je vrlo depresivno", pišu talijanski mediji.

arti-201102220885006"Bio je to samo jedan loš trenutak, nažalost, skupo nas je koštao. Dešava se. Inače, Julio nas je puno puta spašavao u prošlosti i bio junak naše momčadi", izjavio je predsjednik NerazzurraMassimo Moratti i stao u obranu svog vratara.

Cesar i društvo imat će priliku za popravak za manje od tri tjedna (15. ožujka) kada je na rasporedu uzvrat u Münchenu.