Škotska ljubav Nikice Jelavića na Twitteru?!

Slavni škotski klub, Celtic, zaljubio se u napadača Rapida nedavno kada mu je hrvatski reprezentativac u Beču utrpao dva gola.

15.1.2010.
10:38

arti-200912170702006Tog 17. prosinca je Rapid na, za Hrvate tužnom Ernst Happel stadionu, ugostio Celtic u susretu Europske lige, a Nikica Jelavić je briljantnu večer najavio golom već u prvoj minuti, dok je u osmoj povećao vodstvo svoje momčadi.

U 19. je stigao i asistirati Salihiju za 3:0, dok je u 23. njegov njegov ubačaj Nguemo umalo skrenuo u vlastitu mrežu. Sjajan nastup zaokružio je u 75. minuti kada mu je malo nedostajalo da postigne hat-trick.

Ipak, uporni Škoti su iz Beča otišli s remijem (3:3), ali i sjećanjem na 25-godišnjeg napadača kojeg menadžer Tony Mowbray sada navodno silno želi dovesti na Celtic Park.

Tu je informaciju na Twitteru javnosti pustila dobro obaviještena zajednica navijača Celtica čije se informacije u pravilu i ostvaruju.

arti-200910080126006Podsjetimo, Jelavić je u austrijskom prvenstvu ove sezone postigao osam golova, a krajem prošle godine je u Zagrebu obavio operaciju vratne kralježnice te bi trebao biti spreman za nastavak prvenstva i nastupe u zeleno-bijelome dresu, jedino preostaje vidjeti čijem. Rapidovom ili Celticovom?