Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POSLJEDICE NOVE GODINE /

"Šaman" Hodak podnio ostavku

Bivši HDZ-ov načelnik Saborskog, na čijem je imanju na dočeku Nove godine umro Ratko Barić, kaže da ostavku daje iz moralne i ljudske obveze.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

SABORSKO - Luka Hodak, HDZ-ov načelnik Općine Saborsko, na čijem je imanju tijekom šamanske proslave Nove godine poginuo umirovljenik Ratko Barić, dao je ostavku na sve svoje funkcije i stavio članstvo u HDZ-u na mirovanje.

U priopćenju koje je poslao medijima navodi da to čini "iz moralne i ljudske obveze" te da ne želi davati više nikakve izjave jer je tako dogovoreno. Za Radio Mrežnici je samo kratko izjavio da je ostavku tražila "njegova pokojna majka".

- Nesretno je preminuo naš član i prijatelj Ratko Barić zbog općepoznatih događanja na dočeku Nove godine, čiji sam ja bio domaćin. Stoga osjećam moralnu i ljudsku obvezu prije svega prema obitelji moga prijatelja Ratka, biračkom tijelu, dugogodišnjim stranačkim prijateljima, ali i svekolikoj javnosti, da na ovaj način podnesem ostavku na mjesto predsjednika Općinskog odbora HDZ-a Saborsko kao i predsjednika poglavarstva te načelnika općine - stoji u Hodakovom priopćenju. Predsjednik HDZ-a Karlovačke županije Ivan Vučić izjavio je kako je on sam Luki "prijateljski savjetovao da podnese ostavku".

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike