Vaha poludio na uvrede: 'Dođi dolje da ti pokažem!'

Nogometaši Dinama plasirali su se u polufinale hrvatskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu u dvije utakmice bili bolji od Osijeka.

9.12.2010.
18:40

arti-201012080761006Domaćin je na snijegom prekrivenom terenu poveo preko Špehara u 17. minuti, dok je u 28. Beqiraj izjednačio nakon što je nanizao dvojicu domaćih braniča i prevario vratara Karduma.

Kapetan Dinama Igor Bišćan je u 58. iz (domaćini smatraju dvojbenog) penala zabio za 2:1, a konačan rezultat je postavio Beqiraj u 74. minuti.

Trenera Dinama Vahida Halilhodžića su, kao i u prvenstvenoj utakmici, opet vrijeđali navijači s tribina, a strateg hrvatskog prvaka je u jednom trenutku poludio i poručio jednom od njih:

"Dođi dole da ti pokažem", prenosi Večernjak Halilhodžićeve riječi.

Dodatne muke Vahi je stvorila i ozljeda Šime Vrsaljka koji je teren napustio šepajući u 60. minuti, dok je Vaha zavapio:

"Sudija, ubit će nas!"

U polufinale Kupa su se već ranije plasirali Slaven Belupo, Cibalia i Varaždin. Polufinalni susreti na rasporedu su 6. i 20. travnja sljedeće godine, a parovi će biti određeni ždrijebom u ponedjeljak 13. prosinca.