Pogledajte najluđu utakmicu vikenda

Susret Serie B između Ascolija i Reggine ponudio je zaista nesvakidašnje scene.

5.12.2009.
22:50

Talijanski drugoligaši odigrali su suret koji bi mogao ući u nogometne anale jer je ponudio izuzetno nekorektno ponašanje igrača na terenu, žestoku tučnjavu, ali i sretan završetak čudne utakmice.

Naime, u 14. minuti susreta Carlos Valdez nije uspio izbaciti loptu u aut kako bi mu se ukazala pomoć, a dok su njegovi suigrači očekivali da će to učiniti protivnik, domaći nogometaš Vincenzo Sommese se sjurio po desnoj strani i loptu dodao Mircu Antenucciju za vodstvo 1:0.

Sudac je priznao pogodak zbog čega su igrači Reginne poludjeli, a došlo je i do fizičkog obračuna nogometaša. Nakon nekoliko minuta kaosa na terenu sudac je isključio gostujućeg igrača Andreu Costu zbog udaranja protivnika i nastavio susret.

Tada je na scenu stupio trener domaćina Bepi Pillon koji je svojim igračima naredio da dopuste Reggini da neometano izjednači, a brojčano slabiji gosti su do kraja utakmice zabili još dva gola i kući se vratili sa sva tri boda.