Pogledajte kako su Lakersi srušili Orlando!

Kobe Bryant nije imao svoju večer, ali zato Shannon Brown je i Los Angeles Lakersi su ipak uspjeli svladati Orlando Magic 98:92 nakon što su zadnju četvrtinu otvorili serijom od 15-0.

19.1.2010.
13:44

Brown je zabio 22 koša, Pau Gasol 17 uz 10 skokova, dok je Bryant ubacio 'samo' 11 uz šut 4-19.

Dwight Howard je za poraženu momčad postigao 24 poena uz 12 skokova, dok je Rashard Lewis dodao 18 za Orlando kojem je to sedmi poraz u devet utakmica.

U Dallasu su domaći Mavericksi bili bolji od Boston Celticsa 99:90. Nijemac Dirk Nowitzki je zabio 13 od ukupno 37 koševa u odlučujućoj trećoj četvrtini (34-18), a Jason Kidd je razigrao momčad sa 17 asistencija.

San Antonio Spursi su na krilima Tonyja Parkera (25 koševa) svladali New Orleans Hornetse 97:90, a pomoć mu je pružio Tim Duncan s 21 poenom i 14 skokova.

U Memphisu je Rudy Gay zabio 31 koš, O.J. Mayo 28, a Zach Randolph 27 za pobjedu Grizzliesa nad Phoenix Sunsima 125:118.

Kanađanin Steve Nash je skupio 22 poena uz 12 asistencija za Sunse (24-18), kojima je ovo 11 poraz u 12 gostujućih utakmica.