Od ružnog pačeta do labuda za samo tri mjeseca!

Inter iz Zaprešića završio je sa svojim nastupima u HNL-u za ovu godinu.

3.12.2010.
21:15

Malo tko se nadao da će se Inter nakon jesenskog dijela sezone nalaziti na četvrtoj poziciji iz koje će na proljeće startati u borbu za Europu! Pogotovo ne nakon što je Div iz predgrađa u prvih pet kola upisao isto toliko poraza i gol razliku 1:12. No u iduća tri mjeseca sve se okrenulo...

Nakon lošeg početka Inter se probudio i u nastavku upisao osam pobjeda, četiri remija i tek jedan poraz - i to onaj od Dinama. U posljednjem ovogodišnjem kolu Inter je slavio nad Cibalijom 2:1, a 'žuti' su kao domaćin igrali u Kranjčevićevoj zbog očajnog stanja travnjaka u Zaprešiću.

Domaćin je poveo preko Balića (8), no ubrzo je Vinkovčane u igru vratio Bartolović (19). Pobjedu Interu donio je Barišić u petoj minuti drugog poluvremena.

U drugom susretu koji je odigran u petak Hrvatski dragovoljac odigrao je s Rijekom 2:2. Žugaj (30, 39) je dva puta dovodio domaćine u vodstvo, no bod gostima spasili su Vukman (38) i Štrok (45-11m).