Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DRUGI TJEDAN ZAREDOM: /

Pale cijene svih goriva

Litra eurosupera 95 od utorka je jeftinija za 4 lipe te sada se prodaje u rasponu od 8,95 do 8,99 kune, ovisno o kompaniji.

VOYO logo
VOYO logo

Prema informacijama portala cijenegoriva.info, litra eurodizela u utorak je jeftinija za 8, odnosno 9 lipa. Litru ove vrste goriva vozači od utorka plaćaju u rasponu od 8,34 do 8,37 kune, ovisno o kompaniji.

Spremnik dizela jeftiniji 64 kune

Prije godinu dana, litra eurodizela bila je za 1,28 kuna skuplja, što znači da je danas spremnik od 50 litara dizela čak 64 kune jeftiniji lani (u obzir uzete i 25 lipa veće trošarine od travnja).

Vozači koji koriste autoplin također imaju, doduše malog, razloga za zadovoljstvo. Cijena litre autoplina pala za oko 3 lipe i na velikoj većini postaja prodaje se po cijeni od 3,98 kuna.

Iz naftnih kompanija poručuju kako su niže cijene goriva u Hrvatskoj posljedica pada cijena motornih benzina i dizelskog goriva na mediteranskoj burzi za 2,5 i 3,9 posto u odnosu na prethodni tjedan, a koji je pak djelomično kompenziran porastom tečaja dolara prema kuni za oko 1,1 posto, piše portal cijenegoriva.info.

Cijenegoriva.info/Danas.hr

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike