Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Novac /

Đurić naplatio od Partizana 500.000 evra za Zekstrina odela

Đurićev navodni poklon koštao klub 55 miliona dinara

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dragan Đurić vlasnik Zekstre i direktor FK Partizan fakturisao je ovom klubu odela koja su navodno trebala da budu njegov poklon igračima i stručnom štabu, saznaje Trojka.

Modna kuća "Zekstra", čiji je većinski vlasnik direktor FK Partizan Dragan Đurić, debelo je naplatila odela koja su navodno "na poklon" dobili igrači i članovi stručnog štaba ovog fudbalskog kluba.

- Do ovih saznanja došlo se tokom provere poslovanja fudbalskog kluba Partizan kada su pronađene fakture za odela na kojima su milionske cifre - kaze izvor Trojke iz istrage.

Na fakturama koje je Zekstra ispostavila Partizanu, a u koje je Trojka imala uvid, stoji da je u aprilu 2011. godine ovaj fudbalski klub platio odela u vrednosti od 35 miliona dinara, a samo par meseci kasnije, u novembru iste godine Partizan je od Zekstre kupio odela za 20 miliona dinara, što ukupno iznosi 55 miliona dinara odnosno 500.000 evra.

Interesantno je da se Dragan Đurić baš u tom periodu oglašavao u medijima povodom "poklona" kojim je on kao direktor FK Partizan nagradio igrače i stručni štab što je objavljeno i na zvanicnom sajtu Partizana.

Kako Trojka saznaje u policiji, poslovanje kompanije Zekstra i njenog vlasnika Dragana Đurića predmet je istrage zbog sporne privatizacije Veterinarskog Zavoda i sumnje da je učestvovao u malverzacijama sa kreditima Agrobanke, a od nedavno ispituje se i Đurićeva uloga u lošem poslovanju FK Partizan.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike