NIJE ZABORAVIO ZABIJATI TRICE: / Rudež u jednoj utakmici izjednačio učinak s Eurobasketa

8.10.2015.
10:42

Rudež, kojega su ovoga ljeta Indiana Pacersi razmjenom poslali u Minnesotu, u prvoj je utakmici Wolvesa u predsezoni na parketu proveo 17 minuta i za to vrijeme uputio četiri šuta za tricu prema obruču suparnika i pogodio dvije, te je ubacio jedno od dva slobodna bacanja.

Na Eurobasketu 2-13

Hrvatskir reprezentativac time je s dvije trice izjednačio učinak s Eurobasketa, na kojemu je ovog ljeta gađao trice 2-13. Nadamo se da je u Target Centru namjestio "nišanske sprave"...

Najefikasniji u dresu domaćih sa po 18 koševa bili su prvi izbor ovogodišnjeg "drafta" Karl-Anthony Towns i Gorgui Dieng, a 18 koševa je za Thunder postigao Serge Ibaka.

Hezonja za tricu 2-5

Mario Hezonja je u drugom predsezonskom nastupu za Magic igrao 22 minute, a za osam je koševa potrošio sedam lopti (šut za dva 1-2, trica 2-5), a imao je i po jedan skok i asistenciju. Evan Fournier ubacio je 18 za Magic, a Chris Bosh je također sa 18 pogodaka bio najučinkovitiji kod Heata.