Nema oprosta: Kažnjeni zbog Karadžića i Šešelja!

19.3.2010.
23:32
VOYO logo

Članovi Izvršnog odbora Olimpijskog odbora BiH suspendirali su na 90 dana dvojicu skijaša iz te zemlje koji su se fotografirali s majicama na kojima su likovi optuženika za ratne zločine u Haagu – Radovana Karadžića i Vojislava Šešelja i te fotografije objavili na Facebooku.

Olimpijski odbor suspendirao je Mladena Plakalovića, koji je za BiH nastupao na nedavno završenim Olimpijskim igrama u Vacouveru, te Nemanju Košarca koji je ranije nastupao za BiH vrstu, priopćeno je nakon sjednice održane u petak.

Kako su objavili mediji u BiH, izvršni odbor Olimpijskog odbora jednoglasno je donio odluku o suspenziji Plakalovića i Košarca, a slučaj je proslijeđen Sudu časti Olimpijskog odbora BiH.

Plakalović i Košarac nedavno su medijima izjavili kako ne vide ništa sporno što su se fotografirali u majicama s likovima optuženika za ratne zločine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
SPREMAN NA KOMPROMIS /

Francuz pozvao lopove da se jave i podijele s njim dobitak od 500.000 eura